Ohlédnutí za 10. Lanpárty Quietus-Day

Máme za sebou jubilejní 10. lanpárty quietus day a je čas na krátké ohlédnutí a celé shrnutí akce.

18.7.2014 -
Akce začala v poklidu a to za dohledu dvou překrásných andělů, kteří prezentovali SERAF energy drink a to sem jim samozřejmě dařilo. Poté přišlo v 19:00 malé navození atmosféry v podobě dvou mini turnajů, které byly čistě pro zábavu a to SC II a následně Heartstone, který ve výsledku přilákal více hráčů, než se čekalo (což bylo samozřejmě jen a jen dobře).

19.7.2014 -
Již v brzkých ranních hodinách startovali dva hlavní turnaje a to ve hrách CS 1.6 a CS GO. Bohužel, přestože nám počasí přálo a celou akci bylo nádherně, tak společnost Valve si pro naše servery připravila update, který zkomplikoval jejich předchozí chod a úplně je rozhodil. Tudíž se nám CS GO turnaj bohužel zpozdil. Takže kromě příjemných dotazů: ,,Kdy tu budou angels?" , přišly i dotazy typu: ,,Kdy už budeme konečně hrát". Naštěstí máme ve svých řadách člověka, který to vyřešil jak nejrychleji to šlo a za to mu samozřejmě děkujeme. Turnaje poté běželi, tak jak měli a končili až v pozdních hodinách, kdy se finálové boje ponechali na neděli. Kolem 20:00 se připojil doprovodný turnaj v Dota 2 2v2, u kterého se také hlavní boje uskutečnily až další den.

20.7.2014 -
V tento den propukly finálové boje dvou hlavních a jednoho doprovodného turnaje.
Dota 2 2v2 se na první 3 místa dostali:

1.místo Miraclino
2.místo Inside Games
3.místo Abydos


Counter Strike 1.6 se na první 3 místa dostali

1.místo CZECH LEGENDS
2.místo oldBOYs
3.místo adrenaline


Counter Strike Global Ofensive se na první 3 místa dostali

1.místo McDonald
2.místo iNfected
3.místo CyborgFactory. FSP


Tímto bychom rádi poděkovali všem zúčastněným týmům, hráčům, návštěvníkům a všem partnerům za to, že nám i nadále podporují. Nesmíme také zapomenout na kuchaře, který se postaral o výborné pochutiny a celkově bezkonkurenční dvojici v našem bufetu. Doufáme, že se s vámi uvidíme i na dalších akcích, protože:

,,I když vše lehne popelem, tak Quietus Day proběhne!".

Please log in before writing comments.

RYCHLÁ NAVIGACE

INFORMACE O LAN

HLAVNÍ TURNAJE:

DOPROVODNÉ TURNAJE:

SEZENÍ:

PARTNEŘI LAN

NIO
Petr Látal C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Přihlášení

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo