Ohlédnutí za 11. QD

Lanka je úspěšně za námi a i přes menší počet teamů to byl krásný víkend, ve kterém proběhl hlavní turnaj ve hře Counter Strike: Global Ofensive následovaný sérií doprovodných turnajů.

Hráči se nám začínali zapisovat v pátek, již kolem 12:00 a pomalu se připravovat na turnaj v CS: GO, který startoval v 21:00. Přibližně v 20:30 téhož večera měl začít i turnaj ve hře Counter Strike 1.6, ale jelikož si jej chtěli zahrát i někteří hráči CS: GO, tak byl po vzájemné domluvě odložen.

Co se CS: GO týče, tak nebude žádným překvapením, že v turnaji jasně dominoval tým eSuba.INTEL pod vedením Tomáše "benq1" Masaryka.

Výsledky Counter Strike GO:
1. eSuba.INTEL
2. ZeroDamage
3. Iron Team Gaming

V sobotu nám odstartoval první doprovodný turnaj, který byl ve hře Starcraft II: Heart of the Swarm, který bez větších potíží vyhrál Luba, ten pro své zergy nenašel konkurenci.

Výsledky Starcraft II: Heart of the Swarm:
1. Luba
2. Bouci
3. nEfi

Ve večerních hodinách odstartoval Counter strike 1.6 turnaj, který sice měl malé zastoupení, ale i tak byl plný velmi zajímavých okamžiků, ale ani to nezabránilo ve výhře týmu iNsight. Jak již bylo psáno, tak tento turnaj již nebude patřit na naší akci dále mezi hlavní turnaje a od příštího roku jej nahradí turnaj jiný. To však neznamená, že na naší akci nebude, protože dokud o něj bude zájem ze strany vás hráčů, tak bude probíhat aspoň jako turnaj doprovodný.

Výsledky Counter Strike 1.6:
1. iNsight
2. DON´T TRY
3. Fearless Sharks

Zároveň s CS 1.6 odstartoval druhý doprovodný turnaj ve hře Dota 2. Tento turnaj zažil jen jedno překvapení a to výhru týmu iNsight nad týmem Vypitých kreténů a jejich následné celkové prvenství v turnaji.

Výsledky Dota 2:
1. iNsight
2. Vypití kreténi
3. Drbnutá Korytnačka


Tímto gratulujeme vítězům, děkujeme zúčastněným a lidem, kteří nám s celou akcí pomáhali. Protože bez vás by QD, nebylo QD. V průběhu několika dní bude doplněná fotogalerie a již započali práce na videu z celé akce, které opět vzniká pod zkušenýma rukama Radka Richtera z Ritchmovies.

Doufáme, že se na dalším ročníku můžeme těšit na silné, ne-li silnější zastoupení a zajímavé turnaje.

V neposlední řadě patří poděkování všem našim sponzorům: SERAF Energy Drink, EOM, TS Bohemia, Avonet, Garlando, It - help, NIO.
A také partnerům: Zlínský Nočník a Zlín.cz.

Please log in before writing comments.

RYCHLÁ NAVIGACE

INFORMACE O LAN

HLAVNÍ TURNAJE:

DOPROVODNÉ TURNAJE:

SEZENÍ:

PARTNEŘI LAN

NIO
Petr Látal C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Přihlášení

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo