Ohlédnutí

Víkend plný CS: GO je za námi a je čas na malé shrnutí. Po tom co se otevřeli v pátek ve 14:00 brány 12. QD a začali se zapisovat hráči jednotlivých týmů, tak nám bylo hned jasné, že letos to bude stát za to!

Letošní ročník totiž tvořila základna velice silných týmů, které se postarali o dramatické okamžiky a velice pěkné zápasy.

Start hlavního turnaje v CS:GO ve kterém se hrálo celkem o 30 000Kč + MČR body + ceny od TS Bohemia a který byl plánovaný na 22:00 neproběl, jelikož se technika postavila proti nám a zařídila nám výpadek proudu. Když už nám bylo jasné, že se řešení problému protáhne, tak se start přesunul na sobotu v 9:00. Základní skupiny byli plné vyrovnaných zápasů, které končily s minimálním rozdílem. Jak již bylo uvedeno na akci byla spousta kvalitních celků, ale ze skupiny mohli postoupit pouze 4 týmy do winners bracketu, který obsahoval 16 nejlepších. To ovšem neznamenalo konec pro ostatní jelikož ti měli šanci se přes tzv. Lower bracket probojovat až do finálových bojů, a nebo se účastnit doprovodného CS:GO turnaje.

Play off bylo vy plném proudu a celky jako eSuba, Eerines, Eclot gaming a Gunrunners. AOC ukazovali, že chtějí dosáhnout na příčky nejvyšší a předváděli podívanou, která na náš stream komentovaný dvojicí Shadye a Lelek přitáhla stovky diváků v průběhu celého víkendu.

Nicméně jak již posledních pár ročníku dokazuje, tak králem QD je eSuba.Intel, která pod vedením Tomáše "benq1" Masaryka opět dosáhla na příčku nejvyšší.

Výsledky hlavního turnaje v CS GO:
1. eSuba.Intel - 15 000Kč, TS Bohemia balíček a 250 MČR bodů
2. Eclot gaming - 9 000Kč a 150 MČR bodů
3. Eerines - 6 000Kč a 100 MČR bodů

Výsledky doprovodného turnaje v CS GO:
1. Revital-Gaming.SEMTEX
2. Sejdeme se na baru
3. iNsight

Výsledky doprovodného turnaje v Hearthstone:
1. Hawk
2. Faiby
3. Bouči

Výsledky doprovodného turnaje v Starcraft 2:
1. Bouči
2. nEfi
3. nEgr

Výsledky doprovodného turnaje v Dota 2:
1. Widow Makers
2. Levandule
3. iNsight.dota

Všem zúčastněným děkujeme (a to i expertovi co nám jako odměnu prokopnul sádrokartonovou zeď a zřejmě vykop i dveře na dívčích záchodech) doufáme a že se s vámi uvidíme i příští rok.

Veliké poděkování patří hlavně partnerům letošního ročníku: Fonergy, TS Bohemia, NIO, Seraf, Avonet a IT-help. Také nesmíme zapomenout na naše mediální partnery: Zlin.cz, GamingSite.cz, Younity a Playzone.

Děkujeme také dvojici Lelek a Shadye, za super odstreamování celé akce.

S pozdravem, QD Admin team.

Please log in before writing comments.

RYCHLÁ NAVIGACE

INFORMACE O LAN

HLAVNÍ TURNAJE:

DOPROVODNÉ TURNAJE:

SEZENÍ:

PARTNEŘI LAN

NIO
Petr Látal C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Přihlášení

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo