Sponzoring

FONERGY

Dodavatel levnější elektřiny a plynu po celé ČR

Pure JATOMI fitness

Pure Jatomi nabízí širokou škálu kardiovaskulárního vybavení a víceúčelových systémů pro silový trénink včetně řešení pro core trénink.

Přidejte se k Pure Jatomi a budete mít neomezený přístup k široké nabídce našich studiových lekcí, které jsou navženy tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich členů, včetně jógy, pilates, body pump, kruhového tréninku, cyclingu nebo aerobiku.

Tým Pure Jatomi vytvořil aktivní a přátelské prostředí, kde se všichni naši členové i hosté cítí jako doma. Věnujeme veškerou péči tomu, aby byl váš zážitek ze cvičení jedinečný.
Neváhejte, připojte se k nám a objevte v sobě talent pro zdravý životní styl! Najdeme tréninkovou metodu pro každého. Nabízíme nejvyšší kvalitu za nečekaně přijatelné ceny!

Latis

Petr Látal
C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

AVONET

Spolehlivý internet už 20 let
Jsme přední poskytovatel internetových služeb ve Zlínském kraji. S nabídkou služeb pro firmy i domácnosti na celém území ČR. Nabízíme připojení k internetu, registraci a vedení domén, komunikační a bezpečnostní řešení, hostingové služby, internetové volání VoIP a další.

GARLANDO

GARLANDO - značka kvalitních produktů pro volný čas! Firma Garlando rozšířila svůj sortiment o produkty určené k aktivnímu trávení volného času. Mezi ně patří fotbalové branky, basketbalové koše, vzdušné hokeje, trampolíny, šipkové terče a další. Více informací naleznete v našem E-shopu.

IT Help

Od roku 2002 našim zákazníkům vytváříme a spravujeme jejich ICT prostředí. Provozujeme vlastní dohledové a datové centrum, optickou i bezdrátovou síť a call centrum. Budujeme datové sítě a kamerové systémy atd. I Vy můžete získat přístup k nejnovějším ICT technologiím. Jsme dobře sehraný tým a všechny nabízené technologie jsme reálně vyzkoušeli a používáme je

NIO

Společnost NIO s.r.o. působí na trhu od roku 2005, je postavena na týmu profesionálů, kteří působí v oblasti informačních a komunikačních technologií více jak 15 let. Strategií naší společnosti je osobní přístup k zákazníkovi, který vnímáme jako zásadní pro pochopení jeho potřeb. Důsledkem této synergie je přímá podpora růstu podnikání zákazníka a jeho následné vnímání informačních technologií jako strategického prostředku k dosažení vlastních podnikatelských cílů. Důvěra, budování dlouhodobých vztahů a kompetence spojené s profesionalitou jsou nezbytnou nutností pro efektivní spolupráci. Jsme tým, který vám zcela určitě pomůže naplnit vaše cíle.

Pojďte s námi společně realizovat novou cestu v IT.

Seraf energy

Naší filozofií byla od úplného začátku originalita. Obal, jemuž dominuje silueta anděla, mocné nadpozemské bytosti. Chuť jemných lesních plodů říznutá exotickou acai berry a limetky. A především pak obsah, který se neopírá jen o cukr a kofein, ale také o velmi účinnou kombinaci bylinných extraktů, kterou jsme vytvořili na základě spolupráce s odborníkem na čínskou medicínu.

Věříme, že snad každý už má dost kopií lišící se pouze obalem a cenou. Pokud hledáte změnu a zároveň kvalitu - SERAF je skvělá volba.

RYCHLÁ NAVIGACE

INFORMACE O LAN

HLAVNÍ TURNAJE:

DOPROVODNÉ TURNAJE:

SEZENÍ:

PARTNEŘI LAN

NIO
Petr Látal C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Přihlášení

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo